Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

VRH D/ LITTER D

Vrh "D" - Litter "D"

* 09. 11. 2011

 

FOTKY zde    PHOTOS here                                     
1. den / 1st Day 7.den / 7th Day 11. den / 11th Day  14.-17. den / 14th-17th Day 4.týden/4th Week
5.týden/5th week 6.týden/6th week 7.-8.týden/7-8th week  9. týden/ 9th week 10.týden/10th week

 


Belis Imagination SAVINIKA   x   Dunham CAEN MORHEM

 

Dne 6.1.2012 štěňátka mají za sebou výstupní kontrolu od veterináře, kde jsme neshledali žádný problém. Štěňata jsou vyšetřena na PSS, čipována, očkována, odčervena a plná života. Mají pravidelný nůžkový skus a sestouplá varlata. Váha štěňat je od 11Kg do 14Kg. 13.1. se chystají postupně do nových domovů, kde na ně čekají milující rodiny. Stále máme volnou fenečku a pejska.

  On January 6, 2012 puppies have passed a final inspection from the vet, where we did not find any problems.  Puppies are tested for PSS, are chipped, dewormed, and are full of life. They have regulary scissor bite, and descended testicles. Weight of pups is from 11kg to 14kg. From 13th of January gradually going to new homes, where thay await loving families. We still have a free female and male.


 


 

 

vrh "D" / litter "D"
jméno / name  pohlaví / sex stužka / ribbon váha / weight srst / hair
Drake Remorei pes / male modrý / blue 580 g  žihaná/brindle
Darius Conn pes / male hnědý / brown 585 g  žihaná/brindle
Dunhaim Naill fena / female oranžová / orange 650 g  žihaná/brindle
Dearbhail Lenobia fena / female červená / red 570 g  tmavě žíhaná / dark brindle 
Danowar Beltane pes / male zelená / green 590 g  tmavě žíhaný / dark brindle
Doileg Ceana fena / female růžová / pink 600 g žihaná/brindle
Deuron Mungan pes / male šedá / gray 590 g žihaná/brindle

6.týden/6th week

Drake Remorei-blue male 

Darius Conn-brown male

 

 

Dunhaim Nail

-red female

 

Dearbhail Lenobia-orange female

 

Danowar Beltane

green male

 

 

   

 

Deuron Mungan-silver male

 

Doileg Ceana - pink female

 

Více obrázků ZDE. More pictures HERE.

Rodokmen vrhu "D" / Pedigree of litter "D"

 

Linie otce DUNHAM:

Matka Dunhama -  FOLLOW JATANA Makarikari (vede především linie anglické a americké), otcem Dunhama je Ballyphelan DAVEY JONES, pětiletý anglický pes zcela nové krve, který byl importován do Německa. (Jediným "známějším" předkem v
jeho rodomenu je Ch. SHADOW of Killmara - jeden z chovatelsky nejúspěšnějších psů Anglie, držitel prestižních titulů TOP WORLD STUD DOG 2004 a TOP DOG anglického chovu).

V rodokmenu těchto štěňat naleznete jména dlouholetých chovatelských stanic:
Ballyphelan (Wels) - manželů Summerových - více jak 40 let chovu IW
Gartlove (Skotsko) - manželů Macaulayových - držitelé prestižního titulu TOP BREEDERS 2002, 2003, 2004, 2005 ....
Ainsea (Anglie) - paní Jean Malley - více než 20 let chovu IW of Eagle (Amerika) pana Samuela Evanse Ewinga III. - více jak 40 let chovu IW
 (text použit z chs. Caen Morhen)


Linie matky Belis Imagination: 

Matka pochází ze špičkového zahraničního spojení (krytí matky ve Švédsku), kde byla snaha upevnit a přinést do ČR zdravou skandinávskou krev.
Linie CHS Warlock´s jsou opravdovým pojmem ve švédském chovu a nejen tam. Věříme, že právě tímto spojením budou jen upevněny námi sledované zájmy v chovu irského vlkodava.                                                                                   Belis je vyrovnané, milé povahy. Bela je taktéž špička v courisngu, kde nasbírala plno titulů a prvenství, pozadu nebyla ani ve výstavním kruhu. Je elegantního typu s prostorným pohybem, který uchvátil naprosto všechny rozhodčí. S nádhernou
hlavou, kvalitní srstí, silnou a pevnou kostrou, která věkem nabírá krásy, což není u IW až tak běžné, zřejmě dědictví  po
švédském tatínkovi.

Jsme velmi zvědaví, zda se naše předpovědi vyplní a tento vrh bude opravdu povedený. Proto si velmi přejeme, aby byla štěňátka hlavně zdravá a vzala si od rodičů do života jen to nejlepší a našla sobě ty nejlepší páničky, kteří ocení vlkodaví charakter.                                                                                                                                                                          V naší CHS se štěňátka nerodí několikrát do roka, či v pravidelných intervalech, či dokonce zároveň několik vrhů najednou.
Vždy však dbáme na to, abychom zajistili vše, aby noví majitelé měli jistotu, že štěňátka pocházejí z udaných rodičů, vyšetříme je na PSS - SHUNT (více o tomto onemocnění ZDE)a budou mít pravidelnou veterinární péči přes našeho téměř rodinného veterináře, který je bude taktéž s láskou opečovávat...Europass, čipování, odčervení, kupní smlouva, prvotní chovatelský balíček při odchodu z domova, chovatelský servis.. - to je myslím zbytečné jmenovat - tohle je totiž samozřejmost a majitel štěněte má na tohle u nás právo, aniž by musel o to žádat.

Sourozenci, rodiče a další příbuzní jsou úspěšní jak v coursingu (Nordický šampion v coursingu, Mistr Evropy v coursingu, šampioni různých zemí, interšampioni).

 


 

Výsledky analýzy rizik Anne Janis vyšly dobře - 0% pravděpodobnost výskytu  PCD a PRA. Celý vrh budeme testovat na jaterní zkrat.

 Evaluation of Anne Janis Risk Analisis = 0% for  PCD and PRA. All puppies will be tested to liver shount.


          

 

TOPlist