Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

VRH C/ LITTER C

 VRH C / LITTER C

* 02. 08. 2010

 


       Barbarian Lancelot SAVINIKA       X        Mighty Hunter´s Occulie Saragh

image                         image

Štěňátka se narodila 2. 8. 2010
 informace o spojení/informations about litter imageenglish_version.doc (23 KB) image

 

pohlaví/ sex jméno/ name           porodní váha/
weight at birth
barva srsti/ colour coat barva stužky/ indicadtion rezervace/ booking
pes/ male Cosbrach Lucan 580g žíhaná/ brindle zelená/ green zadáno/ yes
pes/male Conchar Dubhan 640g žíhaná/brindle šedá/grey zadáno/yes
fena/ female Corroy Tulla 630g žíhaná/ brindle fialová/ violet zadáno/ yes
fena/female  Cana Catherine  590g žíhaná/ brindle červená/ red zadáno/ yes
fena/ female Callipso Likans 610g černá/ black růžová/ pink zadáno/ yes
pes/ male Celvin Fergus 650g černá/ black oranžová/ orange zadáno/ yes

pes/ male

Carrigan Mystic 580g černý/ black modrý/ blue zadáno/ yes
pes/ male Cairon Banbha 570g žíhaná/ brindle černý/ black zadáno/ yes

 

 

Fotogalerie/ photos:

 

1. den /1 day image2.den/ 2 days 3.den/ 3 day  image 7 dní/ 7 daysimage 9 dní/ 9 day image 10 dní/ 10 days
image2 týdny/
2 weeks
3 týdny/3 weeks  4 týdny/ 4 weeks  5 týdnů/5weeks  6 týdnů/ 6 weeks  Informace o rodičích / informations about parents imageenglish_version.doc (23 KB) image

  

Štěňátka z tohoto velmi očekáváného spojení přišla na svět 2. srpna. Mají předpoklad pevných koster, výstavních a zejména coursingových vloh. Oba rodiče mají vyšetřeno srdíčko (negativní) a jsou po celý dosavadní život v kontrolní péči těch nejlepších veterinářů. Neprodělalli dosud žádné závažné onemocnění a neprokazují žádnou dědičnou chorobu. Jsou v naprosté kondici a těší se plnému zdraví. Oba jsou dárci krve na výzkum osteosarkomu a mají vyhotoven DNA profil.

Linie matky je zde v ČR zcela nová - matka byla importována z německo-dánského pomezí, pochází ze staré německo-dánsko-belgicko-americké zdravé linie po perfektních předcích s mnoha šampióny, interšampióny. Její předci jsou známí vlkodavové z dlouholetých chov. stanic. Matka je charakterově velmi vyrovnaná fena, úspěšná na výstavách, zdatná v coursingu (má coursingovou licenci). Černé barvy, s velmi kvalitní srstí, mohutnou a silnou kostrou, perfektním úhlením končetin, nádherným elegantním a lehkým pohybem. 

Linie otce - pochází ze špičkového zahraničního spojení (krytí matky veŠvédsku), kde byla snaha upevnit a přinést do ČR  zdravou skandinávskou krev. Linie CHS Warlock´s jsou opravdovým pojmem ve švédském chovu a nejen tam. Věříme, že právě tímto spojením budou jen upevněny námi sledované zájmyv chovu irského vlkodava. Otec je vyrovnané povahy, výstavně velmi úspěšný pes a i na coursingovém poli má taktéž skvělé výsledky (coursingová licence), je výjimečně lehkého a velmi elegantního pohybu, který uchvátil naprosto všechny rozhodčí. S nádhernou hlavou, krásnou stříbřitě vlkošedou srstí, silnou a pevnou kostrou, která věkem nabírá krásy, což není u IW až tak běžné, zřejmě dědictví  po švédském tatínkovi, který je ve svém věku 8 let stále krásný aktivní pes. 

Jsme velmi zvědaví, zda se naše předpovědi vyplní a tento vrh bude opravdu povedený. Moc se na ně těšíme a vše připravujeme zodpovědně tak jako u předešlých vrhů. Štěňátka odchováváme s láskou přímo u sebe doma v rodině, kde již mají možnost socializace od prvého dne. Proto si velmi přejeme, aby se štěňátka narodila hlavně zdravá a vzala si od rodičů do života jen to nejlepší a našla sobě ty nejlepší páničky, kteří ocení vlkodaví charakter. V naší CHS se štěňátka nerodí několikrát do roka, či v pravidelných intervalech, či dokonce zároveň několik vrhů najednou, ale i tak zajistíme vše, aby majitelé měli jistotu, že štěňátka pocházejí z udaných rodičů, vyšetříme je na PSS - SHUNT (více o tomto onemocnění ZDE)a budou mít pravidelnou veterinární péči přes našeho téměř rodinného veterináře, který je bude
taktéž s láskou opečovávat...Europass, čipování, odčervení, kupní smlouva, prvotní chovatelský balíček při odchodu z domova, chovatelský servis.. - to je myslím zbytečné jmenovat - tohle je totiž samozřejmost a majitel štěněte má na tohle u nás právo, aniž by musel o to žádat.

 

english_version.doc (23 KB) image

 

TOPlist